У нас вы найдете только качественные товары
+3 (066) 114-82-84

Як вибрати квартиру в новобудові?

На сьогоднішній день всі наявні на ринку нерухомості квартири можна розділити на дві основні категорії. До першої належать квартири вторинного ринку. Їх ще називають «вторичками». Головною особливістю такого житла є те, що у нього вже були попередні власники. До другої категорії належать квартири первинного ринку, які ще називають «новобудовами». Їх головною відмінною рисою є те, що це абсолютно нове житло, і ви будете першим його власником. Детальніше читайте тут tradicia.kiev.ua/ru/complex/genplan/

Попитом користуються обидва варіанти. Проте останнім часом дуже багато хочуть купити новобудову. Обумовлено це тим, що такі квартири можуть похвалитися цілим рядом суттєвих переваг.

Основні переваги новобудов
По-перше, у таких квартир відсутня юридична минуле, яке деколи буває досить заплутаним і темним.

По-друге, вони можуть похвалитися чудовою плануванням, продуманої і світлою. Стелі, як правило, високі. Вікна великі. Всі кімнати просторі. Кухня не є винятком.

По-третє, існує безліч способів заощадити на покупці такого житла.

По-четверте, для будівництва таких будинків використовуються найсучасніші технології. Яскравим тому прикладом є застосування ефективних високотехнологічних утеплювачів, які дозволяють власникам такого житла чимало заощадити на опаленні. Крім того, такі квартири відрізняються чудовою звукоізоляцією.

Ціна питання
Даний аспект також не можна не віднести до переваг первинного ринку. Практика показує, що таке житло обійдеться вам значно дешевше, ніж аналогічне на вторинному ринку.

Такі квартири, як правило, поділяються на дві основні категорії:

бізнес-клас,
економ-клас.
Коли мова йде про другої категорії, вирішальну роль відіграє саме ціна. Проблема полягає в тому, що дуже багато людей в гонитві за дешевизною забувають про все на світі.

Ні в якому разі не слід втрачати голову від рекламних оголошень, в яких вам обіцяють неймовірні знижки. На це є дві основні причини.

По-перше, там ви, найімовірніше, побачите інформацію тільки про тих об’єктах, на які поширюється найнижча ціна. Мова йде, як правило, про багатокімнатних апартаментів.

По-друге, квартири в СПб користуються величезним попитом. Тому ціни на них можуть мінятися ледь не по кілька разів на день. Також тут багато залежить від коливання курсу долара, і від усіляких політичних факторів.