У нас вы найдете только качественные товары
+3 (066) 114-82-84

Як організувати весілля за кордоном

Як організувати весілля за кордоном
Все більше пар воліє провести найважливіше захід у своєму житті за кордоном. Головна тому причина – бажання зробити весілля, дійсно, незвичайної, оригінальної і запам’ятовується. Що ж до вартості, то сама церемонія весілля за кордоном та підготовка до неї можуть обійтися у відносно невелику суму, наприклад весілля в Чехії можна зіграти за 700 євро на двох. А якщо ви задумали шикарну церемонію, якій не буде рівних, то вирушайте на мальовничі острови Тихого океану, або в Париж – місто любові і романтики!Давайте розберемося: де, як і за скільки можна організувати весільну церемонію за кордоном. Пропоную вам выездные свадьбы.

Де можна зіграти весілля за кордоном, і шлюби яких країн офіційно визнаються в Росії

Зіграти розкішне весілля за кордоном, отримати фотографії, не схожі на весільні знімки всіх ваших друзів і знайомих – це не казка, а цілком здійсненне бажання. До того ж весілля за кордоном можна зробити офіційно, з реєстрацією шлюбу, що звільняє вас від зайвої штовханини і стояння в чергах в місцеве відділення Рагсу.

Стаття 158 Сімейного кодексу РФ дозволяє росіянам реєструвати шлюби за кордоном, у ній зазначено: якщо шлюб, укладений за кордоном Росії, організований за законами тієї країни, він дійсний і на території Росії. Але є і обмеження.

Приміром, у Китаї, ОАЕ, Єгипті, Таїланді ви зможете провести лише красиву церемонію, а розписатися потрібно буде в Росії. Якщо ви хочете весілля у Франції, той там необхідно прожити в цій країні не менше тридцяти днів. У Німеччині, Австрії та Швейцарії необхідно буде чекати відповіді на заяву про реєстрацію шлюбу від двох місяців до півроку.

Найпопулярнішими весільними напрямками зараз вважаються Чехія (з її міст найбільш популярна у молодят Прага), Кіпр, Куба, Італія, Греція, Мальдіви і Сейшели.Там дуже добре розвинені весільні послуги, тому організувати майбутню подію буде нескладно, як самим, так і за допомогою агентств. До речі, останні дуже сильно допомагають заощадити час і нерви, давши вам можливість повністю сконцентруватися на весіллі, а не на паперовій тяганині та переговорах з іноземними компаніями.

Які документи знадобляться для проведення весілля за кордоном

Пакет документів для офіційної реєстрації шлюбу може включати різні пункти не тільки в різних державах, але навіть і в містах однієї країни. Так що дуже важливо попередньо уточнити в обраному вами місті, які саме папери необхідно надати.

Для організації весілля за кордоном зазвичай потрібні наступні документи:

  • російські паспорти;
  • свідоцтва про народження нареченого і нареченої;
  • закордонного паспорта та їх копії;
  • афидавит (довідка з Рагсу про відсутність юридичних перешкод для вступу в шлюб);
  • заповнена анкета (при організації весілля від готелю);
  • свідоцтво про розірвання шлюбу, свідоцтво про смерть чоловіка (якщо ці події мали місце).
Важливо!
До всіх документів (окрім паспортів) повинні бути зроблені копії державною мовою тієї країни, в якій ви хочете одружитися. Всі копії мають бути нотаріально завірені в Росії. На свідоцтво про народження (розірвання шлюбу, смерть чоловіка) повинен бути поставлений апостиль, спеціальний знак, який ставлять на некомерційні документи нотаріуси або органи, що видали документи.

Вартість організації і проведення весілля за кордоном.Варіанти і ціни

Зазвичай весілля за кордоном передбачає витрати на такі послуги:

  • Підготовка документів. Збір необхідної для подачі заяви документації, переклад і завірення паперів, державного мита та збори, довідки про громадянський стан.Окремо оплачується отримується вами свідоцтво про реєстрацію шлюбу та його російськомовна копія.
  • Організація весільної церемонії. Прокат і прикрашання місця реєстрації, послуги весільного автомобіля і його прикраса, сама церемонія одруження укупі з послугами судді, офіційно оформляє шлюб, музичний супровід, шампанське і фрукти, букет нареченої і бутоньєрка нареченого, допомога весільного координатора, перекладача.
  • Послуги агентства. Допомога в оформленні візи та купівлі квитків, підказки у виборі країни та місця реєстрації, фотографа, оператора, ресторану і готелю і т. д. А також надання постійного координатора по країні, який, за вашим бажанням, може організувати екскурсії для вас і гостей весілля.

Вартість весілля за кордоном зазвичай вважається для двох. Тому в базовий пакет послуг, як правило, не входить оренда банкетного залу і готельних номерів для розміщення гостей, а також закуски, якими ви плануєте пригощати їх до приїзду в ресторан. Все це, включаючи екскурсії і розважальну програму, розраховується додатково – в залежності від ваших запитів і кількості запрошених.