У нас вы найдете только качественные товары
+3 (066) 114-82-84

Вагома причина придбати двері у vsidveri

vagoma-prichina-pridbati-dveri-u-vsidveri

Пропонувати асортимент – доля виробників і дилерів. Ми пішли іншим шляхом – ми не пропонуємо. Чому? Тому що знаємо, що на нашому сайті http://vsidveri.kiev.ua/katalog-dverej покупці завжди знайдуть потрібні двері:

з масиву, стали, шпону або ПВХ;
вхідні або міжкімнатні;
розсувну або «гармошку»;
елітну або недорогу.
Як же вибрати двері, коли навколо стільки виробників?

Кожного покупця хвилює питання «Чиї двері краще?». Доводиться сумніватися між вітчизняними і зарубіжними виробниками, порівнювати. У нашому інтернет-магазині Ви можете відкинути всі сумніви – насолодіться вибором і продукцією тих виробників, яких ми відібрали для Вас.
Співпрацюючи з відомими закордонними та вітчизняними фірмами, ми розвинули власну торговельну мережу. На сьогодні у нас є магазин в місті Києві.

Двері: з чого і як вони зроблені

«Масивом» називають двері, які виготовлені з цільної породи сосни або дуба, рідше – інших дерев. Логічно, що ціна на таку конструкцію не може бути дешевою, однак, вона цілком виправдана якістю і, звичайно ж, бездоганним виглядом.

Шпон – недорогий матеріал, що отримується за допомогою зняття тонкого листа з деревини під час розпилювання. Покривши матеріал просоченнями і барвниками, ретельно обробивши, виробники отримують матеріал з текстурою «під дерево».

ПВХ плівка зносостійка, абсолютно не боїться вологи. Готові конструкції мають привабливий зовнішній вигляд та низьку ціну.

Ламіновані міжкімнатні двері покриваються паперової плівкою, за рахунок якої створюється видимість малюнка деревини. Такі конструкції належать до економ-класу, ідеальні для офісів і будинків. Найголовніше їх переваги – дуже низька вартість.

Якість дверей – це наша гарантія!

Продукція інтернет-магазину «входи / виходи» має сертифікати якості і попередньо була перевірена на міцність та відповідність заявленим виробниками характеристик. Вхідні замки цих дверей мають різні ступені захисту, але жодна з них не «по зубах» зловмисникам.

Також ми гарантуємо, що купується двері порадує Вас і зовнішнім виглядом – над її дизайном трудився штат дизайнерів зарубіжного або російського заводу, тому вона зможе прикрасити Ваш інтер’єр або екстер’єр.

А ось тепер, коли ми Вам все розповіли, пора приступати до покупок! Вдалого вибору!