У нас вы найдете только качественные товары
+3 (066) 114-82-84

Цікаві факти, пов’язані з купівлею житла

Цікаві факти, пов'язані з купівлею житла
Перед тим, як купувати собі житло, кожен покупець визначається з характеристиками та особливостями цього житла, щоб вона відповідала його очікуванням. Іноді буває й таке, що запити можуть бути досить незвичайними. Пропоную вам гарні квартирі у новобудові Лесной квартал в Броворах по вигідній ціні.

Факти з життя

За словами ріелторів, практично жоден покупець не знає сам, яка саме квартира йому потрібна. Важливо розуміти, що в пріоритеті: велика площа, зручне місцерозташування або інші фактори. Ті, хто бояться бути обдуреними, практично ніколи не звертаються в ріелтерські контори. З іншого стороною, ті, хто вважають за краще довіритися професіоналам, зазвичай люди, які добре розбираються в нерухомості.

У Київі і Київській області рішення про те, придбати квартиру або ні, приймають переважно жінки — в 60% випадків. Причому, жінки в основному ці квартири дивляться, але остаточне рішення все ж залишається за чоловіками. Ті, хто купує квартиру на останніх поверхах, насамперед дізнаються інформацію про те, чи є в будинку технічний поверх. Він є гарантією, що захищає у випадку протікання даху від потопу.

Більшість покупців велику увагу приділяють тому, який вид з вікна відкривається. Однак насправді, у вікно всі дивляться доволі рідко — лише для того, щоб з ранку перевірити температуру. Один з клієнтів ріелтерської компанії збирався купити квартиру на найвищому поверсі, для того, щоб провести водопровідні труби на балкон, зробивши його у формі душової кабінки, причому абсолютно прозорою. Так він зміг би приймати душ і дивитися на що відкривається перед ним горизонт.

Ще один унікальний покупець хотів, щоб всі вікна його квартири виходили на жваву магістраль. Також був клієнт, який хотів мати квартиру, від якої за п’ять хвилин пішки можна було дійти до Кремля. Крім того, вона повинна була мати вигляд на Спаську Вежу і перебувати в будинку з мінімумом квартир. Однак, всім цим критеріям може задовольняти тільки Мавзолей.

Був також і покупець, який мріє жити в пентхаусі, в якому б раздвигался стелю, що відкриває вид на захід і зоряне небо. Подібний стелю, на жаль, робиться тільки на одиничної мегаяхті. Одного разу стався випадок, коли на огляд особняка за містом приїхав дивний клієнт на таксі. Йому відмовилися відкривати двері. На наступний раз він одягнув шикарний костюм і сидів на задньому сидінні дорогого авто з водієм. Він купив цей будинок за три з половиною мільйона доларів. Виявилося, що він просто не вмів водити машину. Такі незвичайні ситуації і унікальні випадки трапляються повсюдно, тому ріелтори вже не дивуються, а ось продавці поки так.