У нас вы найдете только качественные товары
+3 (066) 114-82-84

Трикімнатні квартири від Palladiumbud: як вдало купити

Трикімнатні квартири від Palladiumbud: як вдало купити

Купівля нерухомості від Palladiumbud– це дуже вигідна справа. Але люди, які кілька разів у житті здійснюють купівлю житла, виявляються один на один з акулами, які живуть в цьому середовищі, досконало знають всі хитрощі і обдурять так, що іноді бідний покупець навіть не помітить каверзи. І добре, якщо обман полягає в дрібному дефекті проданого або в трохи завищеною ціною. А якщо досконала угода виявиться недійсною і покупець втрачає все? Як же вибрати житло, особливо, якщо потрібно купити трикімнатну квартиру, яка є не самим поширеним випадком? І як краще купувати трикімнатні квартири через агентство нерухомості або самостійно? Хочу спочатку щоб ви звернули увагу на трикімнатні квартири від Palladiumbud http://palladiumbud.com.ua/rus/kvartiry/trehkomnatnyie-kvartiry, ми впевнені що ціна вам сподобаеться.

 

3-х кімнатні квартири: пошук житла

Для того, щоб знайти ідеальний варіант, потрібно визначити основні характеристики майбутньої покупки. Приміром наше завдання — купити трикімнатну квартиру в Ростові з хорошою квадратурою, без ремонту, недалеко від школи, з роздільними кімнатами. Решта – як вийде.Шукати підходящі варіанти можна по оголошеннях в газетах, в новобудовах, через агентство нерухомості, через знайомих, на аукціоні в банках (вилучені у боржників) та ін Зручно купувати через регіональну іпотечну корпорацію, особливо, якщо потрібна іпотека.

Якщо вирішите самостійно шукати і купити 3-х кімнатну квартиру, то важливо постійно переглядати інформацію про продаваної нерухомості, щоб не втратити свою квартиру. Трикімнатні великі квартири — не найпоширеніший варіант, тому на дуже швидке завершення пошуку не варто сподіватися. Всі цікаві об’єкти потрібно переглядати. Перший час буде здаватися, що голова йде обертом, але незабаром з’явиться картинка потрібного житла.

Трикімнатні квартири: оцінюємо майбутню покупку

Якщо ви вирішили купити трикімнатну квартиру, то самі відповідні варіанти оцінюються за наступними пунктами:

  • — Привабливість квартири (місце розташування, стан квартири, близькість до важливих об’єктів типу школи і зупинки, магазинів, стоянки, стан всього будинку, комунікацій, розташування до сонця, затіненість, картина з вікна та ін).
  • — Привабливість власника (розсудлива, адекватний, не алкоголік, не наркоман, не юлит, логічно обґрунтовує причину продажу, не діє під примусом тощо). Пам’ятайте, проблемний господар і є найчастішою причиною судових розглядів і втрати купленої нерухомості.
  • — Привабливість сусідів (саме погані сусіди можуть стати причиною продажу найкращого варіант, тому не зайвим буде дізнатися про сусідів по майданчику, зверху і знизу і не тільки від власника квартири, але і з інших джерел).
  • — Відповідність документів (всі власники житла повинні бути в курсі продажу, перелік документів про продаж можна взяти в нотаріальній конторі, потрібно перевірити наявність договорів з Жеком та ін., можливі спадкоємці на житло тощо).
  • — Можливі підводні камені (обов’язково дізнайтеся, чи прописані там неповнолітні діти, колишні дружини, бабусі і дідусі та ін. Важливо дізнатися, перед тим як купити вподобану трикімнатну квартиру, немає заборгованості по комунальним послугам. Важливо, що не продається квартира по довіреності, не діє ріелтор від імені невідомого дідуся, який проживає за тридев’ять земель, немає незаконних перепланувань, не буде якихось кардинальних будівель в окрузі, типу швидкісної траси і ін).

Якщо ви хочете купити трикімнатну квартиру без посередників, то фахівці Palladiumbud радять приділити особливу увагу благоустрою прибудинкової території (планується будівництво дитячих та спортивних майданчиків, озеленення території). Також важливим фактором є наявність підземної парковки для мешканців будинку і гостьового паркінгу.

 

Купівля житла через агентство нерухомості

Всі описані вище етапи будуть вашою турботою, якщо ви вирішили купити трикімнатну квартиру без будь-яких посередників. Інакше найняте вами агентство нерухомості зобов’язана підібрати підходящий варіант, надавати вам відповіді на питання, консультувати по документації, вести угоду до самого кінця.

Не давайте грошей, поки операція не завершиться, і перевірте, щоб це було прописано у вашому з ними договорі. Там же дізнайтесь, що якщо вони не підберуть вам потрібний варіант протягом певного терміну, то повинні будуть повернути завдаток. В договорі обов’язково має бути пункт про те, що вони показують не менше 5 пропозицій. Не бійтеся вимагати свої права, ви клієнт, ви платите їм не одну сотню доларів за послуги, і вони зобов’язані вам допомагати і консультувати, виконувати всі свої зобов’язання.

Ціни на 3-кімнатні квартири

Часто ціна 3-х кімнатної квартири вже включає послуги агентства нерухомості, про що може говорити сума з 500-800 у.е. понад ціни, уточнюйте цей момент, щоб не платити двічі за їх послуги.

3-х кімнатні квартири в іпотеку, або у чому переваги

Для продавця продаж житла покупцеві в кредит або в іпотеку не має значення, тому, якщо він завищує ціну з цього факту – сміливо торгуйтеся. Пам’ятаєте, він отримає свою суму за продаж відразу і в повному обсязі, всі справи з організацією, яка видала гроші, – ваші турботи.

Дуже вигідно працювати з регіональними іпотечними організаціями типу ростовської – вони не тільки надають великий вибір продаваних житлових і нежитлових об’єктів, інвестують новобудови, але і являють допомогу своїм клієнтам. Саме з їх допомогою можна купити 3-х кімнатну хорошу квартиру надійно і дуже швидко – всі пропоновані ними об’єкти пройшли багаторазову перевірку, як їх власники.