У нас вы найдете только качественные товары
+3 (066) 114-82-84

Натяжні стелі Modernline

натяжні стелі

Ми раді запропонувати Вашій увазі натяжні стелі в Одесі широкої гами кольорів і фактур, виконаних з найкращих матеріалів європейських і азіатських виробників. Професіоналізм наших співробітників та бездоганна якість продукції дозволяє нам втілювати найсміливіші дизайнерські рішення, а за рахунок виробничих потужностей і завжди повного асортименту пропонованих нами матеріалів, зробити це в самі стислі терміни. Придбати натяжні стелі ви зможетет тут Modernline

Ми намагаємося забезпечити потенційного замовника найбільш достовірною інформацією про пропонованої продукції, тому на сторінках нашого сайту Ви можете прочитати цікаву інформацію по всім питанням, які Вас цікавлять, зібрану по крихтах із спеціальних джерел, а так само поради професійних монтажників і технологів, які працюють в даній області не один рік.

Ціни на натяжні стелі в Одесі в нашій компанії встановлені на рівні цін «материка», діючих у центральних регіонах Україні і становлять на сьогоднішній день в середньому 300 грн. за квадратний метр. Ми вміємо працювати з усіма натяжними стелями, що існують на Українському ринку, але встановлюємо тільки стелі, що мають санітарно-епідеміологічний висновок, пожежний сертифікат і гідну якість, і цим пояснюється наша цінова політика.

Наша компанія першою в Одесі  встановила стелю з нанесенням Арт друку, здійснила монтаж «зоряного неба» з динамічними елементами (падаючі зірки) в ресторані «Купець», не кажучи вже про безліч стель, виконаних в приватних інтер’єрах за індивідуальними замовленнями.

Наші клієнти дізнаються про нас, не тільки реклами, але і завдяки позитивним відгуками споживачів, які стали щасливими володарями красивого інтер’єру, досягнутого завдяки використанню натяжних стель. І даний вид «реклами» для нас є позитивним у всіх відносинах, це і добрі відгуки колишніх клієнтів і залучення нових споживачів. Ми зробили щасливими більше тисячі Одеситів, дозволивши їм одного разу встановивши стелю забути про його ремонт на довгі роки!!!

За час нашої плідної роботи на споживчому ринку Одесі ми налагодили партнерські зв’язки з найбільшими Торговими мережами, що займаються продажем будівельних матеріалів. Участь у міській виставці торгових брендів в 2008 р. також було направлено на донесення до споживача достовірної інформації про натяжні стелі, ціни, гарантійні зобов’язання і всіх найширших можливості використання сучасних матеріалів в обробці приміщення.