У нас вы найдете только качественные товары
+3 (066) 114-82-84

Автоматичні насосні станції водопостачання

_нас_сан_12
Якщо в приватному будинку або на дачі немає по близькості систем централізованого водопостачання, то автоматична насосна станція здатна забезпечити водою ваше домове господарство. Насосна станція, крім основної функції по забезпеченню будинку водою, може бути використана для поливу саду, городу та інших завдань. Рекомендую насосная станция педролло по доступній ціні.

Гідроакумулятор, або накопичувальний бак, в комплекті з побутовим насосом, забезпечить певною кількістю води, навіть при відсутності електрики! Але такі домашні станції для подачі води служать в середньому 2 роки. Мембрана в баку зношується і потребує заміни. Насосні станції нового покоління забезпечені блоком автоматичного управління, і значно довше не вимагає ремонту.

Промислові насосні станції
Наша компанія є офіційним дистриб’ютором виробників побутових насосних станції всесвітньо відомих марок. У нас ви можете купити насосні станції таких брендів як VMtec, DAB, ESPA, GRUNDFOS, PEDROLLO, WILO. Наші менеджери підберуть побутове насосне обладнання під Ваші параметри водозабезпечення

Як працює автоматична насосна станція?

Побутова насосна станція для води має наступні основні частини:
• Водяний насос.
• Накопичувальний бак місткістю близько 20 літрів або блок автоматичного управління.
• Реле тиску, яке включає або відключає насос.
• Систему автоматичного захисту при перегрів обмоток насоса або скачках напруги в мережі.

Автоматичні насосні станції водопостачання

З одного боку до насосної станції підводиться вода. Джерело може бути будь – свердловина, будь-яка ємність достатнього обсягу. Вихід підключається до розводці води в будинку (душ, ванна, туалет, кухня). Якщо система має накопичувальний бак, в гидроаккумуляторе з допомогою повітряного насоса створюється тиск до 2 атмосфер. При споживанні води в будинку, коли тиск води не достатньо, реле тиску включає насос для підтримки нормального тиску в системі водопостачання будинку. При відсутності споживання води, або коли тиск води на достатньому рівні, насос відключається, тим самим заощаджуючи електрика і подовжує термін служби основних деталей станції.

Як вибрати автоматичну насосну станцію?

При появі потреби в постачанні свого будинку водою, виникає питання! – Як правильно підібрати автоматичну насосну станцію?

Для відповіді потрібно знати кілька пунктів:

Яка кількість води необхідно для створення комфортних умов проживання, що залежить від кількості мешканців.
Продуктивність обладнання характеризується потужністю насоса і залежить від характеру споживання води — як часто потрібно користуватися водою, скільки в будинку сантехнічних приладів, потрібно поливати город від станції і витрата води для інших господарських цілей.
Яка висота підйому води або, простіше, глибина джерела. Якщо це звичайний колодязь, то, як правило, він не буває глибше 10 метрів. А якщо використовувати свердловину, її глибина може досягати і значно більшого значення.
Яку кількість грошей ви згодні витратити на забезпечення автоматичної подачі води.
Існує багато різних корисних способів розрахунку, але ними користуватися повинен фахівець.Існує багато різних корисних способів розрахунку, але ними користуватися повинен фахівець. Надайте це справи нашим менеджерам. Повідомте нам Ваші потреби у воді, зручним для Вас способом, і ми підберемо для Вас оптимальну модель.