У нас вы найдете только качественные товары
+3 (066) 114-82-84

Матрац спального місця

Матрац спального місця
Не знаєте яку вибрати ліжко для спальні? Ніколи не замислювалися над цим питанням? Даремно! Третину життя людина проводить уві сні, а значить, ваше ложе як мінімум заслуговує уважного ставлення до його вибору. Пропоную вам вибрати ліжко тут .

Підібрати каркас ліжка

Каркас — це основа, гарант надійності всього виробу, а тому, підбираючи ліжко для спальні, завжди звертаємо пильну увагу саме на цей основоположний елемент.

Для довідки: Каркаси всіх ліжок діляться на дві основні групи.

  1. До першої відносяться конструкції складаються з двох спинок і розташованих між ними пари царг.
  2. До других — ті рами, де спинки тільки навішуються на несучий царговый короб.

Каркас ліжка

Насправді ці конструкційні подробиці повинні вас хвилювати в останню чергу. І ті й інші каркаси перевірені часом і мають повне право на існування.

Матеріал для ліжка

А ось до чого дійсно варто придивитись, підбираючи ліжко в спальну кімнату, так це до її конструкційним матеріалом. Кращим для цих цілей вважається масив твердих порід деревини, таких як дуб, бук, ясен. Гірше — сосни або їли. Зовсім погано, якщо несучі елементи виконані з морально застарілого ДСП або модного, але аж ніяк не натурального МДФ. І той і інший продукт в екологічному відношенні вкрай сумнівний (особливо вітчизняні зразки), а тому їх присутність в спальні вкрай небажано.

Заслуженою популярністю користуються металеві каркаси. Вироби, виконані зі сталі практичні, надійні і довговічні. Єдиний їх недолік – специфічний дизайн. Металеві ліжка для спальні підійдуть далеко не під будь-який інтер’єр.

Якість збірки

Навіть самий якісний і дорогий матеріал може бути загублений невмілим з ним зверненням. Зверніть увагу наскільки щільно в рамі лежить матрац. Якої якості використовується фурнітура. Не виробник заощадив на кількості і товщині перемичок (їх загальна площа повинна дорівнювати половині площі матраца, а товщина бути не менше 0,8 см).

Матрац спального місця

Багато в чому вибір ліжка для спальні буде залежати від виду, пропонованого виробником, матраца. Таких всього три. Це матраци:

  • Пружинні
  • Латексні
  • Непружинні

1. Пружиные

Пружинні ліжка

Давно перевірені і відмінно себе зарекомендували є матраци пружинного типу. Подібні вироби можна підібрати практично під будь-який бюджет. Так, дешеві пружини безперервного плетіння найкраще обходити стороною, але вони мають саму привабливу вартість.

А ось вироби мають у своїй основі незалежні пружинні блоки, порекомендує будь-ортопед. Але не кожен готовий віддати за такий товар свою місячну зарплату. У підсумку робити вибір між жадібністю і комфортом доведеться все-таки вам.

2. Латексні

Вибрати собі ліжко для спальні з матрацом з натурального латексу зможе далеко не кожен, навіть цілком забезпечена людина.

Латексні матраци

 

Вартість натурального вироби із соку гевеї іноді досягає цінового порогу однокімнатної квартири в невеликому місті, а тому будьте готовими, що рекламований менеджером латекс всього за 10 -15 тисяч рублів, буде мати штучне походження і прослужить вам якихось 3-4 роки.

3. Непружинні

Якщо відкинути осібно стоять латексні товари, на ринку користуються певною популярністю досить жорсткі, але екологічно чисті непружинні матраци з натуральним наповнювачем, таким як морські водорості або кокосова стружка. Якщо ви не висипаєтеся на м’якій постелі дані вироби для вас ідеально підійдуть.

Головний критерій при виборі

І все ж, здійснюючи підбір ліжка, ніколи не забувайте про головне критерії — вашому особистому комфорт. Це ваша ідея для ремонту спальні, і ніякі цифри і переконання, поради ортопедів і фахівців фен-шую не підмінять вам відчуття вашого власного комфорту і невловиму, помітну тільки вам атмосферу відпочинку. Ви просто повинні лягти в ліжко і захотіти там заснути, без цього всі наведені вище критерії і рекомендації не мають ніякого сенсу.