У нас вы найдете только качественные товары
+3 (066) 114-82-84

Капітальний ремонт

Капітальний ремонт

 

Капітальний ремонт – це повне, кардинальне оновлення житла. Причому воно стосується не тільки зміни інтер’єрів і перетворення, наприклад, класичної вітальні зразок стилю «хай-тек». Капітальний ремонт – це ще й перепланування приміщень, заміна всіх застарілих комунікацій та сантехнічного обладнання. Як правило, при такому ремонті змінюється і функціональне призначення кімнат, наприклад, колишня спальня стає вітальні або навіть кухні. Пропоную вам замовити Ремонт двухкомнатной квартиры по демократичній ціні.

Цінові категорії:

 • Ексклюзивний
  від 2500 грн. за кв. м
  Капітальний ремонт квартири за розробленим індивідуальним проектом. Перед початком ремонту розробляється дизайн проект (з можливістю візуалізації) на основі якого складається кошторис та перелік робіт. Ремонт виконується під ключ — від закупівлі матеріалів до фінішної обробки.

Етапи капітального ремонту

По суті, не існує єдиної схеми капітального ремонту квартири «під ключ», незмінною для будь-якого житла. У кожному конкретному випадку порядок виконання робіт та їх специфіка визначаються майстрами-ремонтниками виходячи зі стану приміщень та їх особливостей, а також побажань та можливостей замовника. Саме тому подібна переробка житла повинна проводитися тільки справжніми професіоналами, знайомими з усіма тонкощами будівельної обробки.

Тим не менш, цілком можна виділити кілька окремих етапів капітального ремонту:

 • Створення робочого проекту. Це необхідно для визначення загального обсягу робіт і складання кошторису. Також проводиться узгодження можливих перепланувань, визначається найбільш раціональний варіант розведення всіх комунікацій і розміщення сантехнічного обладнання. Крім того, такий проект потрібен для вибору єдиного стилю оформлення квартири або приватного будинку.
 • Демонтаж. На цьому етапі видаляються старі комунікації, сантехнічне обладнання та стара оздоблення.
 • Можлива перепланування. Розбираються або зводяться міжкімнатні перегородки.
 • Прокладання нових комунікацій. На цій стадії виконується сантехнічна розводка, монтуються труби опалення та водопостачання, а також проводиться електромонтаж (розводка проводів, установка розподільних коробок тощо).
 • Підготовка поверхонь. Проводиться чорнова обробка стінових і стельових перекриттів, робляться стяжки підлоги. Також монтуються радіатори опалення і системи теплих підлог.
 • Фінішна декоративна обробка, установка світильників та сантехнічного обладнання. Встановлюються нові вікна і двері, укладаються підлогові покриття, вмонтовуються натяжні стелі, обробляються стіни. Також облаштовується інтер’єрна підсвічування (люстри, точкові світильники тощо).

 

Після завершення оформлення інтер’єрів замовник приймає виконану роботу та підписує відповідний акт. Як правило, саме так проводиться класичний капітальний ремонт «під ключ».

Витрати на капітальний ремонт

Вартість такого радикального оновлення житла залежить від багатьох факторів. Насамперед – від площі самих приміщень, стану стінових і стельових перекриттів і особливостей старих комунікацій. Зазвичай найбільш трудомісткою і витратною частиною капітального ремонту є перепланування. Це пов’язано з тим, що при переплануванні потрібно врахувати безліч деталей, від суворого відповідності проекту всім вимогам до розташування розеток і розміщення сантехніки. Другим за витратності етапом є монтаж інженерних комунікацій і електропроводки.Фінальний етап, чистове оздоблення, менш складний з технічної точки зору, але не менш відповідальний за своєю суттю. Крім того, витрати на оздоблювальні матеріали зазвичай складають одну з найбільш значних статей ремонтного бюджету.