У нас вы найдете только качественные товары
+3 (066) 114-82-84

Газобетон

Газобетонн

Газобетонні блоки від «Керамік Фест» — це новий крок в будівельній індустрії

Газоблоки виробляються на заводі, повністю оснащеному сучасним обладнанням. Надточне обладнання, лабораторія контролю якості, інноваційні технології забезпечують виробництво найбільш високотехнологічного будівельного матеріалу. Пропоную вам придбати якісні газобетонні блоки тут https://keramikfest.com.ua/wallblocks/aerated_concrete, вартість газобетону вас приемно здивує.

Газоблоки в Краснодарі максимально відповідає самим вимогливим критеріям якості та визнані ідеальним будівельним матеріалом.

Переваги газобетону Керамік Фест

Газобетон від Керамік Фест, володіє характеристиками, які роблять цю продукцію якісно ефективніше в порівнянні з іншими будівельними матеріалами.

  • Ніздрюватий газобетон виробляються з заводського родовища кварцового піску, цементу, гіпсу, вапна та води — всі сировину екологічно безпечно.
  • Німецькі технології гарантують сверхточность геометрії блоків і рівномірну пористу структуру, в результаті чого газоблок володіє не меншою міцністю, ніж камінь; зберігає тепло не гірше, ніж дерево; не схильний до гниття та горіння; володіє високою звукоізоляцією; легкий.
  • Управління виробничим процесом повністю автоматизовано завдяки наявності спеціального німецького обладнання.
  • Технічні характеристики контролюються за допомогою спеціальних електронних датчиків, власна лабораторія додатково перевіряє показники якості продукції.

В результаті, газоблоки, транспортуються в Київ — це високотехнологічний будівельний матеріал, де відхилення геометричних розмірів блоків допускається не більше 1-2 мм.

Додаткові переваги

Завод працює з безвідходної технології. Всі обрізки, що забезпечують ідеальну геометрію, спрямовуються на повторну переробку у виробництво, тому газоблоки, порівняно з іншими будівельними матеріалами, володіють низькою вартістю.

Ще однією перевагою використання газобетонних блоків є скорочення часу будівництва. Вся продукція упаковується таким чином, щоб забезпечити схоронність виробів при транспортуванні.