У нас вы найдете только качественные товары
+3 (066) 114-82-84

Електричні котли Дніпро

Електричні котли Дніпро

Досить скоро настане холодна зима! Адже потрібно, щоб хтось подбав про створення тепла і затишку в домі.Щоб Ваш будинок протягом усього холодного періоду зігрівав своїм теплом і комфортом, компанія «Дніпро» пропонує скористатися великим вибором якісної опалювальної техніки. Пропоную придбати Электрические котлы Днипро.

Електричні котли Дніпро будуть вигідним рішенням для Вас і вашої родини. Невеликі габарити моделей і простота монтажу забезпечують розміщення котлів як в підлоговому варіанті, так і на стінах, що значно розширює вільну площу житла. Ці компактні, але могутні пристрої не вимагають окремого приміщення та організації димоходу на відміну від газових апаратів. А електронне управління воістину дозволяє назвати нашу техніку «розумною електронікою».

Завод «Дніпро» протягом багатьох років радує своїх клієнтів опалювальними приладами вищого класу. Вигідне співвідношення ціни і якості дозволяє придбати надійну продукцію, яка буде безперебійно служити протягом багатьох років. Тут Ви можете підібрати будь-яку модель електричного котла, який стане невід’ємною частиною інтер’єру Вашого будинку. Великий асортиментний ряд включає в себе електричні котли серії міні, навісні або підлогові моделі. Велика потужність котлів Дніпро дозволяє опалювати виробничі та адміністративні будівлі.

Підлогові котли

Котли електричні підлогові Дніпро мають потужність від 3 до 120 кВт. Вони здатні опалювати як житлові, так і виробничі і адміністративні будівлі. Простий монтаж дозволяє встановлювати їх у вже існуючі системи опалення з паралельно працюючими приладами. Базова модель підлогового котла включає в себе дві/три щаблі потужності, в залежності від обраної моделі; індикатор і регулятор температури, а також надійну теплоізоляцію.

Електричні навісні котли

Даний тип електричних котлів Дніпро має потужність від 3 до 30 кВт, вони здатні опалювати площа від 30 до 300 кв. м. Опалювальна техніка володіє привабливим дизайном і можливістю монтажу на стіну. Це дозволяє встановлювати котел в малому приміщенні, не займаючи великий території. Нагрівальний елемент у вигляді Тена з нержавіючої сталі гарантує надійність і довговічність роботи опалювального приладу. Базова модель крім стандартних опцій включає в себе клапани запобіжний і скидання повітря, а також поплавковий вимикач та автоматичне захисне відключення.Завдяки цьому навісний електричний котел забезпечує максимальну безпеку при роботі, оскільки оснащений захистом від включення без води і від дотику до оголених проводів.

Котли серії міні

Опалювальна техніка Дніпро модельного ряду міні має потужність від 3 до 15 кВт і напруга 220 і 380 Ст. Ці мініатюрні котли здатні обігрівати приміщення площею від 30 до 150 кв. м. Даний модельний ряд відмінно підходить для установки в квартирах і приватних будинках. Ергономічність і можливість установки як в навісному, так і підлоговому варіанті робить їх універсальними. Базова модель включає всі основні функції, які повинен мати надійний електричний котел. Є від двох до трьох ступенів потужності, регулювальник та індикатор температури, а також електронний вимикач. Пропоную Электрические котлы Днипро

Зручне управління робить даний модельний ряд дуже зручним у застосуванні. Високий рівень безпеки дозволяє на тривалий час залишати прилад без нагляду. Як доповнення, електричні котли Дніпро міні-люкс оснащені циркуляційним насосом.