У нас вы найдете только качественные товары
+3 (066) 114-82-84

Дизельноі теплові гармати

Дизельноі теплові гарматиДизельні теплові гармати — установки, що працюють на дизельному паливі.Енергія, яка виділяється при згорянні рідкого палива, що витрачається на обігрів. Для обертання вентилятора їх підключають до електромережі. Подібний вид тепловентиляторів широко використовують для обігріву і сушки в будівництві, на виробництві, в сільському господарстві. Для великих приміщень: складів, цехів, ангарів дизельна теплова гармата незамінна. Пропоную дизельные пушки для обогрева

Пристрій дизельної гармати

У конструкції виділяються наступні основні блоки: камера згоряння, пальник, вентилятор, паливний бак. Більшість моделей укомплектовано колесами для транспортування. Такі прилади, як термостат, таймер і система електронного контролю полум’я необхідні для автономної роботи.

Принцип роботи

З паливного бака за допомогою компресора або насоса пальне подається на форсунку, яка розпилює його по камері згорання. Паливо підпалюється. Процес горіння підтримує частина повітря, що проникає через отвори в камері згоряння.Інша частина нагнітається вентилятором повітря проходить вздовж стінок камери згоряння і нагрівається. Обігрів відбувається за рахунок теплообміну між холодним повітрям в приміщенні і теплим повітрям, що виходить з гармати.

Види дизельних теплових гармат

  • прямого нагріву. Камера згоряння відкрита, під час роботи продукти горіння потрапляють у приміщення. Дизельні теплові гармати прямого нагрівання використовують для обігріву нежитлових приміщень з хорошою вентиляцією.Теплова потужність від 10 до 100 кВт.
    Перевага: високий коефіцієнт корисної дії.
    Недоліки: заборонено використовувати у приміщеннях, де знаходяться люди.
  • непрямого нагріву. На закритій камері згоряння є патрубок для відводу продуктів горіння з приміщення, що обігрівається з димоходу. Дозволені для використання в приміщеннях, де знаходяться люди. Для компенсації витрат кисню, приміщення потрібно періодично провітрювати. Теплова потужність до 85 кВт.
    Переваги: немає обмежень по вентиляції приміщення.
    Недоліки: температура вихідного повітря нижче, ніж у гармати прямого нагріву.

У нас завжди є в наявності дизельна теплова гармата прямого та непрямого нагріву від провідних виробників. Самі знамениті і визнані в усьому світі, Master, ми продаємо зі знижками. Якщо ви шукаєте ще більш доступне обладнання, зверніть увагу на моделі вітчизняного виробника Калібр.