У нас вы найдете только качественные товары
+3 (066) 114-82-84

данко мебель

6-01g1
Передпокій є свого роду обличчям вашого будинку, адже в цю кімнату відразу потрапляють всі ваші гості. До цієї частини житла пред’являються особливі вимоги: вона повинна бути не тільки зручною, але красивою і затишною. Щоб ваша кімната дійсно була такою, слід дізнатися, як вибрати меблі для передпокою. Пропоную купити данко мебель.

Якщо передпокій досить простора, труднощів з вибором меблів майже ніколи не виникає, однак якщо приміщення вузьке і тісне, краще вибрати декілька окремих компактних предметів інтер’єру. Меблева фабрика Інтер’єр Купе http://www.ic-mebel.ru/ допоможе вам зробити правильний вибір, виходячи від того, яка саме у вас передпокій.

Обов’язковим елементом інтер’єру цього місця вдома є шафа, адже саме в ньому буде міститися вся верхній одяг, а, можливо, навіть і взуття власників та гостей житла. Насамперед, слід звернути увагу на розміри шафи – вони повинні відповідати площі кімнати, щоб при цьому залишалося достатньо вільного місця для проходу. Якщо меблі, що продається в магазинах, не підходить вам за розміром, краще замовити її індивідуальне виготовлення. Зверніть увагу і на двері шафи, щоб заощадити простір кімнати, віддайте перевагу шафі-купе з розсувними дверима. Про якість меблів можна судити по її фурнітурі, вона повинна бути дорогою і міцною, оскільки відкриваються двері шафи в передпокою безліч разів в день.

У передпокої також обов’язково має бути дзеркало. Для маленької кімнати правильним рішенням стане фіксація невеликого дзеркала на дверцятах шафи.

Якщо немає можливості встановити в передпокою шафа, для створення зручностей в цій кімнаті будинку можна розташувати вішалку для верхнього одягу і підставку для взуття. На ній можна зберігати головні убори, рукавички і парасольки. Досить стильно і сучасно виглядають підлогові вішалки, але вони теж вимагають для себе місце.

Стиль меблів передпокою повинен відповідати інтер’єру всього будинку. При виборі меблів важливо враховувати не лише її стиль, але також колір, сам матеріал і його якість. Для маленьких кімнат дизайнери рекомендують вибирати предмети інтер’єру світлих тонів, так візуально можна трохи розширити площу кімнати.

Більшість виробників меблі для передпокою виготовляють з МДФ і ДСП панелей. Проте краще не економити, а купити меблі з якісних натуральних матеріалів. Якщо ваше матеріальне становище дозволяє купити дорогі меблі, вибирайте серед продукції, виготовленої з натуральної деревини.