У нас вы найдете только качественные товары
+3 (066) 114-82-84

Частотный преобразователь

441525174_w200_h200_207273981_w640__llpaper_hd

Якщо їх недостатньо, то ПЛК може виступати майстром (або слейв) мережі CANOpen для задач керування рухом, синхронізації, керування моментом і підтримує до 8 зовнішніх синхронних пристроїв і до 126 асинхронних.

Крім того ПЧ може виступати майстром (або слейв) звичайної мережі Modbus і задавати уставки і зчитувати поточні значення наприклад з Микролов, контролерів Delta або інших зовнішніх Modbus пристроїв.

Що важливо, роботу ПЛК і панелі можна зробити енергонезалежною. За допомогою спеціальної плати розширення, «мізки» перетворювача можна живити від окремого джерела живлення 24В. У цьому випадку, навіть при спрацьовуванні автоматів на вході, ПЧ не буде втрачати свідомість.Нижній рівень
Нижній рівень АСУ ТП — це рівень датчиків і виконавчих механізмів. В ПЧ вже вбудовані датчики струмів, напруг, спожитої електроенергії, і інші, крім того він може обробити аналогові і дискретні датчики підключені безпосередньо до нього і до його плат розширення, а так само до віддаленого УСО. В якості виконавчого механізму виступає він сам. У нас найкращій частотный преобразователь

Крім простого управління частотою обертання двигунів насосів і вентиляторів за законом U/f або в режимі SVC, перетворювач містить велику кількість сервісних функцій, часто просто необхідні в будь-насосної.

Наприклад це відпрацювання алгоритмів зникнення та подальшої появи харчування. Привід вміє розібратися в ситуації, і, якщо при відновленні живлення навантаження інерційна ще обертається, він підбере правильну швидкість, що б її безударно «підхопити», а потім повернути на задану швидкість.
Якщо у вас підключена навантаження через редуктор з люфтом, привід може уникнути спрацьовувань захисту за сверхтоку та/або удару, зробивши витримку на вибір люфту перед прискоренням. Цей режим підвищує термін служби механіки.

У разі зникнення живлення, ПЧ може використовувати кінетичну енергію навантаження, що б елегантно зупинитися з заданим часом уповільнення, використовуючи гальмування постійним струмом.
Так як CP2000 — векторний привід, ви можете обмежити момент, або його компенсувати, що заощадить енергію та підвищить ефективність регулювання.