У нас вы найдете только качественные товары
+3 (066) 114-82-84

Стяжка пола

verto_fon1

Заливка підлог машинним способом. Київ.

Для завершення робіт з облаштування підлогового покриття необхідно виконати одну з найскладніших завданьзаливку стяжки під підлогове покриття. Якщо здійснювати це традиційним (рідким) способом, то можна зустріти деякі труднощі, так як спосіб досить трудомісткий, а ціна на нього в Києві дуже висока.

Самим негативним моментом в стяжці підлоги є дуже висока вологість розчину, через те, що при випаровуванні вологи з’являється велика ймовірність ушкодження або навіть руйнування поверхні, появи усадочних тріщин. Дефекти з’являються не тільки поверхневі, а й внутриструктурные, які можуть стати причиною подальшої деформації і появи тріщин. У нас найкраща стяжка пола

Найпопулярнішою і найбільш ефективною, на нинішній день, є технологія так званої напівсухий стяжки. Завдяки такому способу терміни на виконання істотно скорочуються, а якість підсумкової роботи поліпшується. Головна відмінна риса напівсухий стяжки це найвища якість за низькою вартістю. З цим прогресивним способом час виробництва стяжки скорочується до одного дня стяжка підлоги за 1 день.

Використовуючи даний метод, розчин готується безпосередньо на об’єкті, що в свою чергу сприяє економії коштів на спецтехніку для перевезення. Укладання стяжок підлоги Зза відсутності необхідності перевезення відсоток рідини в розчині мінімальний, проте достатній для гідратації цементу. Також без перевезення значно знижується ціна робіт. Розчин готується і подається на місце укладання пневмонагнетателем (розчинонасос). Після чого починається процес укладання та шліфування поверхні затирочними машинами.

Таким швидким та простим способом наша компанія виконує стяжку підлоги в Києві за один день. Ходити по такій підлозі можна лише через 15 годин після закінчення робіт. Для укладання паркету або ламінату досить витримати 78 діб. Дуже вигідно, згодні? Особливо якщо врахувати вартість.