У нас вы найдете только качественные товары
+3 (066) 114-82-84

Тюнинг т4

98a2c21e4fc4bfa67fc362b24d16.179x179

Volkswagen T4 — це всім добре знайомий місткий мінівен Transporter, перша модель якого зійшла з конвеєра в 1950 році. З тих пір Транспортер переніс ряд істотних змін, однак, стабільним залишилося одне – його популярність. До речі, перші моделі Volkswagen Transporter досі колесять по дорогах світу, отримуючи компліменти від учасників дорожнього руху. Також ці автомобілі зустрічали і в 60-х роках, на піку популярності, коли вони стали улюбленими засобами пересування хіпі – молодіжного руху, яке претендувало змінити світ.
Хіпі старалися прикрасити, удосконалити свої улюблені фургончики. «Діти квітів» розмальовували їх пацифістськими символами, зображенням флори і фауни. Яскраві кольори цих зображень несли радість і надію. Чим не тюнінг? Тюнінг сучасного Volkswagen T4 також актуальне. Його завдання — не тільки в зовнішніх вдосконалення, але і в підвищенні технічних якостей автомобіля.
Тюнінг кузова Volkswagen T4 у Мінську за допомогою аеродинамічних обважень

Широкий асортимент аксесуарів, завдяки яким зовнішній вигляд вашого тюнинг т4 буде викликати в оточуючих захоплення і захват, можна знайти в нашому каталозі. Аеродинамічні обважування зроблять форму вашого автомобіля індивідуальною і неповторною. Також вони істотно поліпшують показники зчеплення з дорожнім покриттям, що підвищить безпеку і комфорт водіння.
До вибору обладнання для тюнінгу кожного автомобіля варто підходити індивідуально, розглядаючи всі технічні нюанси кожної модифікації Т4.
Детальніше: https://mytuning.by/catalog/volkswagen-t4