У нас вы найдете только качественные товары
+3 (066) 114-82-84

Металлообработка

Без названия (19)

КОМПЛЕКСНІ ПОСЛУГИ МЕТАЛООБРОБКИ І ВИГОТОВЛЕННЯ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ
Компанія «СК Весна» пропонує комплексні інженерні рішення в області металоконструкцій. Ми маємо в своєму розпорядженні власної великої виробничою базою, укомплектованої сучасним потужним обладнанням, зокремадля всіх видів металообробки: рубка і гнучка металу, плазмова різка металу, гідроабразивна різання, художнє кування. Наявність різноманітних верстатів і використання різних технологій дозволяє нам працювати практично з будьякими матеріалами, обсягами і замовленнями будьякої складності.

Крім послуг з металообробки у нас можна замовити виготовлення практично будьякий металоконструкції: сходи, огорожі, решітки, світлове обладнання, малі архітектурні форми. Можливо комплексне оснащення об’єктів будівництва.

Спеціалізацією нашої компанії є професійна Металлообработка, проектування і виготовлення конструкцій будьякої складності зі сталі, чавуну і чорних металів. Ми знаємо про міцному і довговічному матеріалі все і вміємо поводитися з його непіддатливої  структурою. Фахівці нашого підприємства використовують у своїй роботі традиційні методи обробки і застосовують сучасні інноваційні рішення модернізації процесу, які дають максимально ефективні результати поліпшення якості готових виробів.

Ми працюємо з 1998 року і накопичили досвід, який дозволяє вирішувати найскладніші завдання. Ви можете звернутися до нас із замовленням будьякої складності, і наші фахівці нададуть висококваліфіковані результати, які задовольнять найвибагливіших клієнтів. Неважливо, які у вас обсяги робіт, наша виробнича база розташована на території НВО ім. Лавочкіна і заводські ресурси цехів дозволяють справлятися без обмежень з великими проектами для будьякої сфери діяльності.